Paranoja Kaczyńskiego i PiS musi znaleźć winnego, póki co w partii, jak zgłupiejemy, to będą szukać w kraju. Wśród niewinnych

Posted: 15 grudnia 2014 in Polityka
Tagi: , , , , ,

paranoja1

Jarosław Kaczyński cofnął się w rozwoju aż do czasów PRL-u. Tak uznali sędziowie i wystosowali protest. Prezesi Sądów Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz Prezes Trybunału Konstytucyjnego wydali wspólne oświadczenie. Słowa Jarosława Kaczyńskiego na wiecu PiS o naciskach na sądy są „znieważające”. – Zdanie nawiązuje do najgorszych zwyczajów walki politycznej sprzed 1989 roku – piszą.

Przypomnijmy prezesa PiS.

prezesKa

Oto pełne oświadczenie.

oświadczenieSędziów

Jeszcze jedna sprawa ujrzała światło. Mianowicie w PiS po „sfałszowanych wyborach” i marszu 13 grudnia rozpoczęły się czystki. Na pierwszy ogień poszła Anna Sikora, która odpowiadała w PiS za kontrolę wyborów. Stworzyła pisowską Państwową Komisję Wyborczą – PKW bis. Nie wykryła fałszerstw, więc staje się pierwszą ofiarą Kaczyńskiego w tej kwestii.

Sikora1

Waldemar Kuczyński na Twitterze skomentował:

ParanojaPiS

Choroba u Kaczyńskiego postępuje. Prezes chce nią zarazić cały kraj, gdy dorwie się do władzy. Dlatego łazi za władzą. Liczy, że więcej durniów będzie głosować na niego i PiS.

Komentarze
  1. JotKa pisze:

    Nieszczęsna Sikora! Nie widziały gały kogo uwielbiały? Dostała zaszczytne zadanie sfałszowania wyborów na rzecz prezesa i nie dała rady? Słusznie wyrzucona. Nie „o take Polske” walczy prezes.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s