Brudziński straszy prezesem, że nie odejdzie; o, żesz!

Posted: 9 lutego 2015 in Polityka
Tagi: , , , , , , , ,

brudzińskiJojo

Joachim Brudziński znowu nawiedził normalną telewizję, a powinien Jojo siedzieć u swych smrodów w TV Republika, albo paść na twarz przed Rydzykiem w TV Trwam. Jojem jest zwany ze względu na kształt głowy, ale także zdeformowanie mózgu. To kosmita z jakiegoś filmu „Kosmiczne Joja”.

Jojo był u Moniki Olejnik w „Kropce nad i”. Sądziłem, że powie radosną wieść, że prezes Kaczyński odchodzi. Głośny jest przecież wywiad z prof. Andrzejem Nowakiem, który był brany pod uwagę, jako kandydat PiS na prezydenta.

konsternacja

Nie jest jednak tak dobrze. Jojo powiedział, że prezes nie wybiera się na emeryturę: ” Energii i siły wystarczy mu jeszcze na lata”.

A Kaczyński wygląda, jakby chwiał się, czy już wpadnie do grobu, czy jutro. Dla mnie to marionetka, jak niegdyś Breżniew, który był podtrzymywany na siłę. Ledwo zipał.

Inną istotną rzeczy powiedział Jojo, że dojdzie do debaty zawodników drugiej ligi prezydenckiej Anderzeja Dudy z kandydatem PSL Adamem Jarubasem. Powinni jeszcze dołączyć Magdalenę Ogórek.

Apropos pani Magdaleny. Na Facebooku apeluje: „Czekam na was, jestem dla was. Piszcie!”

pani magdalena

Gdyby Kaczyński odszedł, polska polityka by tylko zyskała. Zawsze będzie lewica i prawica, bo to napędza debatę. Ale prezes wprowadził do polityki nadmiar kłamstwa i chamstwa. Zepsuł przesrzeń publiczną.

przyklejajo

Och, jeszcze jeden gościu z PiS, co to lubi krawaty czerwono-białe.

jeszcze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s