PiS czyni z Polski państwo specjalnej troski

Posted: 3 stycznia 2016 in Polityka
Tagi: , , , ,

komisarzKE

Za sprawą Jarosława Kaczyńskiego Polska staje się państwem specjalnej troski. Kiedyś był pomysł, aby prezesa PiS poddać badaniom psychologicznym. Nie wątpię, że stałby się osobnikiem specjalnej troski.

Taka ochrona prezesa by się przydała i opłaciła. Roztoczyć nad nim specjalną troskę, szklany klosz, niech żyje na koszt podatników w swojej imaginacji wielkości, nawet niech ma ochronę 4 bodygardów na 24 h, byle nie czynił z Polski państwo specjalnej troski.

Unia Europejska budzi się z ręką w nocniku (tak jak my 2 miesiące nazad), a w nim nieczystości PiS. Wcześniej wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans napisał do polityków specjalnej troski Witolda Waszczykowskiego i Zbigniewa Ziobry, aby wyjaśnili wątpliwości dotyczące kryzysu wokół Trybunału Konstytucyjnego.

Teraz unijny komisarz do spraw gospodarki cyfrowej i społeczeństwa Günther Oettinger zapowiada uruchomienie mechanizmu kontroli praworządności i objęcie Warszawy nadzorem. Tym razem związane jest to z mediami publicznymi, które partia specjalnej troski przerobiła na rządowo-partyjne i wymiata wszystkich z posad.

Staczamy się w taką troskę, że Unii Europejskiej pozostanie dać kopa Polsce, wówczas wylądujemy w troskliwych ramionach Kremla.

Już nie będziemy państwem specjalnej troski, ale z wodogłowiem. Niczego się nie uczymy. Karlejemy do rozmiarów krasnala.

Waldemar Kuczyński

Więcej >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s