Kaczyński, Duda, Szydło – sprzedają badziewie dla ciemnego ludu

Posted: 30 stycznia 2016 in Polityka
Tagi: , , , , , , ,

Wczoraj po południu zostały przerwane obrady Sejmu tylko dlatego, że Jarosław Kaczyński odbierał nagrodę Człowieka Roku „Gazety Polskiej”.

Niszowy tygodnik posługujący się fatalnym językiem polskim przyznaje nagrodę największemu psujowi kraju. Psuj Roku – owszem dla Kaczyńskiego.

wSejmie

Ustawy więc znowy były gosowane nocą.

Tylko w takim towarzystwie – ciemnego ludu – Kaczyński mógł ogłosić, że Polska nie jest do końca niepodległa. A do początku? Język polski woła o pomstę, nie trzyma się żadnego sensu.

– Ten dyskurs: „macie autostrady za nasze pieniądze, wobec tego musicie robić w każdej dziedzinie to, czego my chcemy”, jest i dzisiaj w stosunku do Polski stosowany. Musimy go odrzucić. Musimy odrzucić geopolityczny determinizm i bardzo prymitywny determinizm ekonomiczny. Musimy wiedzieć, że sukces Polaków może przyjść tylko wtedy, kiedy będziemy wolni, będziemy mieli prawo do prawdy i będziemy niepodlegli – mówił prezes PiS w czasie gali.

jeśli

W „Gazecie Polskiej” nagrodę też odebrał Andrzej Duda, nagrodę Klubów „Gazety Polskiej”. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

Ale to, co powiedział Duda, dyskwalifikuje go jako człowieka. Nie byłoby „tego radosnego dnia” gdyby nie ci, którzy zginęli w Smoleńsku.

Dobrze, że „poległ” Lech Kaczyński w Smoleńsku?

dodał

Beata Szydło nie poddaje się. Wycofano się w Sejmie z 20 mln zł dodacji na szkołę Rydzyka, bo zaczęli protestować jej ministrowie. Ale Szydło zapowiedziała, że jest niezłomna i w Senacie 20 mln zł zostanie Rydzykowi przyznane.

Krótko pisząc: rżną Polskę, jak chcą.

wSenacie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s