Szydło wygwizdana i wybuczana, a publicznie złapana na zakłamaniu, potrafi się jedynie głupawo uśmiechać. To brak nie tylko honoru, ale także intelektu, odwagi, przyzwoitości

Posted: 1 lutego 2016 in Polityka
Tagi: , , , , ,

premierSzydło

Czy Beata Szydło coś pojmie z wygwizdania i wybuczenia podczas zakończenia Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych w Krakowie?

kibiceNa

Wątpię. Jest osobą zakłamaną i to w sposób iście katolicki. Kłamie w żywe oczy, a jak przypomina się jej, że podczas kampanii coś odwrotnego mówiła na dany temat, głupio się uśmiecha i odpowiada nie na temat.

Plecie androny. Taka z niej andronistka. Zakłamanie Szydło analizuje i przypomina Cezary Łazarewicz (naTemat.pl).

zakłamanaPremier

Krzysztof Brejza przypomniał pani premier, że będąc w opozycji broniła zasady rotacyjnego przewodniczenia w komisji sejmowe ds. służ specjalnych. Wskazywała, że ta zasada jest dobra, że dzięki niej komisja pełnić może swoją funkcję, że pozwala zachować kontrolę sejmu na działaniami służb. Teraz PiS tę zasadę zniósł. Poseł Krzysztof Brejza cytował publiczne wystąpienia Beaty Szydło broniące współudziału opozycji w kontroli nad służbami specjalnymi, które teraz PiS znosi, a Premier Polski pani Beata Szydło uśmiechała się.

Szydło powtarza frazesy o odnowie moralnej, prawdzie, sprawiedliwości i wartościach chrześcijańskich, a przy tym jest fałszywa i zakłamana. To żenujące, że premier kraju Beata Szydło publicznie złapana na zakłamaniu, potrafi się jedynie głupawo uśmiechać. To brak nie tylko honoru, ale także intelektu, odwagi, przyzwoitości.

wSieci

Mam naprawdę dość tych bezczelnych bredni o odnowie moralnej, prawdzie i sprawiedliwości. Nie przesadzajcie z tymi dętymi frazesami! Jerzy Urban był od Was mniej bezczelny, choć przy tym znacznie bardziej inteligentny…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s