Gmyza Magdalenka przepita, Szydło w ruinie, podpisy Bolka podrabiane, recydywista Kamiński

Posted: 26 lutego 2016 in Polityka
Tagi: , , , , , , , ,

tvpPotwierdziło

TVP PiS pokazało „Taśmy z Magdalenki” Cezarego Gmyza. Dokument długi jak flaki z olejem i o takiej też treści. Nic, zero, null.

Najlepiej zrecenzował Kamil Durczok, że to żadne obalanie, tylko obalanie flaszki. A historyk PiS Sławomir Cenckiewicz uważa go za bardzo słaby.

gdybyUznać

Ta grafika pokazuje 100 dni rządu PiS w pisologicznej rozciągłości.

100dniNiepodległości

Podpisy TW Bolka najprawdopodobniej są podrabiane, fałszywe. Pisane wieloma rękoma. Mnożą się więc wątpliwości co do wiarygodności akt z szafy Kiszczaka.

grafolog

Nie ulega wątpliwości, że Mariusz Kamiński, szef służb specjalnych w randze ministra, z ułaskawionym wyrokiem 3 lat bezwzględnego więzienia, dalej uprawia tę samą profesję, oszustwa opinii publiczneh i ścigania bez podstaw prawnych.

Recydywa.

Ile tym razem dostanie wyroku? W każdym razie jego oświadczenie o inwigilacji dziennikarzy za rzadów PO-PSL jest wyssane z brudnego palca. Niedojda niemyta.nieLubię

Nie lubię oklepanego sformułowania „himalaje hipokryzji”, ale muszę stwierdzić, że Mariusz Kamiński, minister-koordynator służb specjalnych, te himalaje osiągnął w środę w Sejmie w swoich wypowiedziach na temat inwigilacji dziennikarzy za czasów PO.

nwigilowanie dziennikarzy krytykuje człowiek, który stojąc za poprzednich rządów PiS na czele CBA, tolerował inwigilowanie dziennikarza „Wyborczej” Bogdana Wróblewskiego. Za co potem CBA, po przegranym prawomocnie procesie o ochronę dóbr osobistych, musiało w mediach przepraszać.

Minister z wyrokiem, a teraz recydywista. Ile dostanie do odsiadki? Pewnie w kazamatach zgnije.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s