Macierewicz, wytrychem robiony, zdecydował się jednak na caracale

Posted: 28 lutego 2016 in Polityka
Tagi: , ,

caracaleJeszcze

Antoni Macierewicz to symbol: wytrych. Jest wytrychem polityki PiS. Jest wytrychem robiony. Intelektualnie – podróbka klucza: wytrych.

Przypominam, że ten wytrych jest ministrem obrony narodowej, kluczem miał być Jarosław Gowin – o czym zapewniała w kampanii wyborczej Beata Szydło – ale został nim wytrych.

Macierewicz ma jakiś wytrych (hak) na Jarosława Kaczyńskiego, którego kompromituje. Ale tak wytrychy mają, tak jest między wytrychami (posiadaczami haków).

Gdyby przyszło, co do czego, tj. do jakiejś wojny, nasze wytrychy wzięłyby nogi za pas i przez Zaleszczyki udaliby się na zasłużone uchodźstwoą, emigrację.

Wytrych Macierewicz zarzucał poprzedniej ekipie wszystko, włącznie z wybuchami, tudzież złymi zakupami dla wyposażenia wojska. Szczególnie dały się zapamiętać: caracale.

Przetarg na 50 śmigłowców wielozadaniowych caracali miał być odwołany. Nagle minister Wytrych zapowiedział, że caracale będą jeszcze w tym roku do Polski dostarczone.

Co się stało? Nic. Macierewicz musiał dać wyraz swej nienawiści poprzednikom z Platformy Obywatelskiej, musiał też wyrazić niechęć prezesa do Niemców i Francuzów, bo caracale produkowane są przez holding francusko-niemiecki.

Wytrychy nie posługują się kategorią normalności, tylko zastepczą, imitacyjną, kategorią wytrychu. Macierewicz jak jego prezes w istocie nie zajmują się polityką, tylko wytrychologią, udawactwem, pisowskim cwaniactwem. Po prostu są wytrychem robieni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s