Duda i Kaczyński wyautowali się ze społeczności polskiej, są tylko pisowcami, a Duda prezydentem Kaczyńskiego

Posted: 9 marca 2016 in Polityka
Tagi: , , , , ,

dudateż

Andrzej Duda sam się wyatował ze społeczności polskiej, jest prezydentem Jarosława Kaczyńskiego. Duda w Otwocku pouczał, że „nasze interesy muszą być realizowane na arenie europejskiej”. A jednocześnie przykłada rękę do tego, by było odwrotnie.

prezydentDuda

kodNaMadagaskar

Zaś Jarosław Kaczyński wysyła KOD na Madagaskar. Niestety, będziemy mysieli być Beniowskimi i „królika” prezesa zmieść z tronu.

Po przemówieniu prezesa Polski Jarosława Kaczyńskiego w Łomży ciągle nie wiemy, kim są Polacy prawdziwi. Wiemy już za to, kim są Polacy nieprawdziwi.

Paweł Wroński:

Jego zdaniem są nimi ci, którzy barwy biało-czerwone traktują jedynie jako barwy ochronne. To Polacy, którzy Polskę uważają za „anachronizm”. Chodzą na skargę na Polaków do ambasadora Rosji. Nie uważają zbrodni katyńskiej za ludobójstwo. Drwią z ofiar Smoleńska. A co najważniejsze – należą do Komitetu Obrony Demokracji. Do tej pory byli to jedynie Polacy gorszego lub najgorszego sortu. Teraz przesunęli się poza granicę polskości.

szydłoNie

Włodzimierz Cimoszewicz przestrzega władze pisowskie w związku z Trybunałem Konstytycyjnym.

Degradujecie Polskę!

– To wszystko razem ze sobą wzięte wyśle bardzo silny sygnał, że obecne władze polskie lekceważą sobie nie tylko opinie, ale i obowiązujące nas prawo – powiedział dziś w TVN 24 były premier Włodzimierz Cimoszewicz, komentując bojkot posiedzenia Trybunału Konstytucyjnego przez rząd. I wyliczył konsekwencje, jakie spotkają za to Polskę w świecie.

– Próba blokowania tego wyroku przez nieopublikowanie go w Dzienniku Ustaw może być ominięta. Trybunał może dowołać się odpowiedniego przepisu pozwalającego w sposób specyficzny określać moment wejścia w życie swojego wyroku. Po drugie, może go opublikować na swojej oficjalnej stronie. Trybunał może w drodze obwieszczenia, oświadczenia, podać (orzeczenie) do wiadomości obywateli o wiele skuteczniej niż Dziennik Ustaw.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s