Kaczyńskiego wszamie własny ciemny lud Umpa-Umpa

Posted: 12 kwietnia 2016 in Polityka
Tagi: , ,

ukaranieTych

Jak długo PiS chce rządzić przeciw własnemu społeczeństwu, przeciw światu wartości demokratycznych i absurdalnie pojmując ekonomię?

Władza Jarosława Kaczyńskiego się rozpadnie i to szybko, jego marionetki (Duda + Szydło) będą coraz posłuszniejsze, albo zrzucą kajdany, wówczas zostaną wymienione.

PiS przygotowuje się jednak na długie trwanie, szykują na to narzędzia Obrony Terutorialnej, de facto będą to bojówki Macierewicza, które rzuci przeciw protestującym ludziom, oraz przygotowywane jest prawo, w którym pod pozorami walki z terroryzmem będzie zwalczało opozycję, a szczególnie KOD i kobiety domagające się praw swojej płci.

Może poleje się krew.

Możliwe. Musimy być na to przygotowani, bo marionetki Kaczyńskiego już zasłużyły na Trybunał Stanu, więc będą posłuszne woli Kaczyńskiego. Wybiorą oplucie przez naród, niż kraty, za którymi robić za taborety z dziurką.

Kaczyński jednak nie zmanipuluje większej części narodu, a szczególnie elit, w tym np. prawniczych, aby masowo wydawały wyroki, jakie on chce, jaki już wymierzył Donaldowi Tuskowi (ciężkie więzienie, a może śmierć; o pierwszym wyroku mówił Karczewski, marionetka na stanowisku marszałka Senatu, o drugim Stankiewicz, dziennikarka-oszołomka, na niej wzorowana jest główna postać w „Smoleńsku” Antoniego Krauze).

Kaczyński na razie jeszcze manipuluje swój ciemny lud takimi „kompromisami”, które są darciem łacha z rozumu, albo jak obrazowo nazwał Marek Beylin:

„Kompromis według Kaczyńskiego przypomina sytuację, w której ludożerca koncyliacyjnie uspokaja pojmanego, że zje mu tylko nogi, a resztę oszczędzi. Takim pojmanym jesteśmy my, wielka część społeczeństwa.”

Kaczyński szybko udławi się władzą, której nie potrafi sprawować, bo nie szanuje bliżniego, nie szanuje Polaka, tkwi po uszy w swoich kompleksach.

Kaczyński to ludożerca w panierce własnych kłamstw, zostanie wszamany przez swój ciemny lud- Umpa-Umpa, Burkina Faso, Kaza-czok.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s