Szydło „Eksperyment” to ledwie Pokraczność Intelektualna

Posted: 30 kwietnia 2016 in Polityka
Tagi: , ,

13076876_1014356771980266_721825459927689782_n-640x834

Bracia Karnowscy postanowili wesprzeć Beatą „Eksperyment” Szydło, która w wywiadze dla „wSieci” ostrzega opozycję: „Źle się bawicie, panowie!” A najciekawszy jest tytuł wywiadu w piśmie, który ukaże w przyszłym tygodniu „To jest pucz”.

PiS robi pucz? Wreszcie się przyznają, że dokonują puczu na demokrację w Polsce?

Nie! Opozycja robi pucz! Tak jest! Czyżby Tworki? Chyba tak, boi tych bredni nie można inaczej interpretować. Wg logiki tworkowskiej opozycja zamachnęła się na Trybunał Konstytucyjny, na media, itd.

Zamachnęła się Komisja Wenecka, Parlament Europejski, senatorowie amerykańscy.

Szydło w „wSieci”:

„Jesteśmy świadkami swoistego puczu ze strony opozycji. Poprzez kreowanie chaosu. Bo przecież w tej histerii nie ma konkretów. To jest takie „nie, bo nie” pełne agresji”.

Kiedyś była wina Tuska, teraz wina opozycji:

„Sytuacja jest o tyle trudna, że czekają nas w Polsce bardzo ważne wydarzenia o wymiarze międzynarodowym. Potrzebny jest spokój, choćby z punktu widzenia bezpieczeństwa. Rozchwianie sytuacji, tworzenie atmosfery niepewności, zagrożeń może wpłynąć np. na przebieg Światowych Dni Młodzieży. Więc to, co robią opozycja i sprzyjające jej środowiska, to bardzo niebezpieczna zabawa. I jasno mówię organizatorom tych akcji: źle się bawicie. To, co panowie robią, może się źle skończyć, a wtedy to wy będziecie musieli wziąć odpowiedzialność za skutek takiego igrania z emocjami”.

Przed 7 maja także Szydło przypieka się tłuszczyk na siedzeniu:

Oczywiście wolałabym, żeby tego protestu nie było, ale też szanuję prawo obywateli demokratycznego państwa do wyrażania swojego zdania. Nawet jeśli tak jak teraz nie ma obiektywnych powodów do organizowania takich nadzwyczajnych protestów. Nawet jeśli mam poczucie, że uczestnicy tych akcji zostali zmanipulowani przez cynicznych polityków. Inna sprawa, że mam wrażenie, iż przez większość czasu te namioty są albo puste, albo niemal puste”.

Suweren – pani Niezguło, Kompromisie – wyraża się o waszej PiSiej pokraczności, niewiedzy o demokracji, o cywilizacji zachodniej.

Opozycja i środowiska, które straciły władzę, nie mogą się z tym pogodzić i jednym z objawów ich frustracji jest m.in. inspirowanie takich protestów. To przede wszystkim nieuczciwe wobec tych ludzi, którzy protestują”.

Wywiad intelektualnie usytuowany jest na poziomie szkoły podstawowej. Ktoś taki jest premierem rządu polskiego. To nie sen, to nie mara, to jawa.

Nawet gdyby PIS dokonał zamachu na demokrację, to wyjdzie im jak w tym wywiadzie z Szydło. Intelektualna pokraczność „Eksperymentu”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s