Błaszczak demoralizuje policję. Takie jest państwo PiS

Posted: 24 Maj 2016 in Polityka
Tagi: , , , , ,

szefMSW

Minister Mariusz Błaszczak jest, jaki jest, jakby go nie było. Jako człowiek to osobnik bez znaczenia, nigdy nie miał niczego średnio interesującego do powiedzenia.

Taka Blada Twarz, a rozum jeszcze bledszy. Za wysługi w kuwecie prezesa dostał ważne siłowe ministerstwo. Lecz z powodu Bladej Twarzy Błaszczaka w policji następuje demoralizacja, bo oto nacjonalistyczne dziecko 19-letnia głupkowata dziewczyna, córka radnej PiS, która się nazywa… Bla-Bla-Bla (nie należy takich dowartościowywać), wystąpiła przeciw Marszowi Równości w kontrmanifestacji w Gdańsku.

I ta córka Bla-Bla-Bla w kontrmanifestacji dwustu podobnych skamielin antyludzkich starła się z policją, która przecież nie da sobie pluć w twarz, ani być kopana.

Minister Błaszczak wyraził takie horrendum retoryczne:

– Sam fakt brutalnego potraktowania przez policję młodej kobiety, która, nic nie wskazywało na to, że jest agresywna, powalenie na ziemię tej pani, skrępowanie, przyciskanie do ziemi – to jest nieakceptowalne wobec kobiety.

Po takim wpisie wartym Księgi Guinnessa można powiedzieć ponadto – Błaszczak to eunuch na umyśle. Zniewolony, wykastrowany umysł.

dymek

Tam gdzie powinien być ten blady na umyśle „polityk”, nie jest, bo robi w kuwetę. Mianowicie we Wrocławiu, gdzie policja rzeczywiście dopuściła się brutalnej przemocy ze skutkiem smiertelnym. 25-latek zmarł na komisariacie policji w wyniku użycia paralizatora.

Tam powinien być minister Kuweta, a nie pluć w kiepskim języku polskim w sitka mikrofonów w stacjach telewizyjnych. Biega od kamery do kamery – żeby to było przystojne i miało coś do powiedzenia.

Pocieszające jest to, że takie Błaszczaki, Macierewicze i Kaczyńscy nie będę mogli rzucić policji przeciw protestującym przeciw bezprawiu PiS. Zdemoralizowana policja rzucona przeciw KOD odmówi posłuszeństwa. O takich sytuacjach mówi się: władza leży na ulicy.

Bezprawie i demoralizacja – to jest państwo PiS. Widzi to świat, widzą to Polacy lepsi na umyśle od Błaszczaka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s