Kacapy pisowskie fałszują historię

Posted: 11 czerwca 2016 in Polityka
Tagi: , , , , ,

bawarski

To się porobiło. Niemiecki poseł i to pochodzący z Bawarii, Hartmut Koschyk, broni polskiej historii przed zafałszowaniem przez PiS.

Co jeszcze bardziej śmieszne, Koschyk jest posłem bawarskiej konserwatywnej chadecji, działaczem Związku Wypędzonych i pełnomocnikiem rządu ds. mniejszości.

Wystawa w Berlinie „Polacy i Niemcy. Historia dialogu” została otwarta z okazji 25. rocznicy podpisania polsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie. Otwierał ją mamrot, niemota Marek Kuchciński, który jest marszałkiem sejmu, ale to patentowany matołek, a może jeszcze gorzej.

Kuchciński nie potrafi sklecić po polsku zdania bardziej skomplikowanego , niż wiernopoddańcze hołdy dla prezesa Jarosława Ka i wylizywanie mu śmierdzących czterech liter.

Koschyk zaprotestował przeciwko zafałszowanej wystawie w liście do przewodniczącego Bundestagu. Jego zdaniem wystawa nie opowiada prawdy, bo pomija rolę „Solidarności” w przemianach w Polsce.

– Lech Wałęsa, ówczesny odważny przywódca „Solidarności”, nie został w ogóle wymieniony. To niezrozumiałe. Przecież ten laureat Pokojowej Nagrody Nobla odegrał wielką rolę w dialogu między Polakami a Niemcami – pisze Koschyk.

Tak działa zgraja PiS na niekorzyść Polski. Kaczyński i jego osiołki (którym w żłoby dano), element animalny, plują codziennie na Polskę. Ot, kacapy pisowskie.

CkpjbkxUYAAJjEM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s