Macierewicza sprawa cuchnie tak, jak wybuchy. To coś gorszego niż jego polskie układy. Smoleński fetor

Posted: 23 czerwca 2016 in Polityka
Tagi: , , , , ,

Tomasz Piątek odważnie drąży sprawę Antoniego Macierewicza. Bardzo paskudnie ona pachnie. Coraz paskudniej. Smród układów, układzików z byłymi esbekami.

Obawiam się, że pod spodem sprawy Macierewicza jest jeszcze większe paskudztwo. Smród największy.

Np. budowniczy zbrojnego ramienia PiS – Obrony Terytorialnej Kraju – płk Krszysztof Gaj jest prokremlowski. Czyżby za pomocą Macierewicza już toczyła się wojna hybrydowa?

antoniMacierewicz

„Newsweek” i „wPolityce” podają, że ojcem koncepcji i organizatorem obrony terytorialnej – czyli tzw. armii leśnej Macierewicza – jest płk Krzysztof Gaj. Gaj pełni funkcję szefa Zarządu Organizacji i Uzupełnień Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Jakiś czas temu udzielił wywiadu TV Republika, w którym próbował dyskredytować armię ukraińską jako źle zaopatrzoną. A walczących z Putinem żołnierzy i bojowników – jako chciwych na pieniądze. Wywiad dostępny jest w sieci. Zaś na portalu Kresy.pl można znaleźć tekst o Ukrainie „Faszyzm u naszych bram”, podpisany przez Krzysztofa Gaja. Autor solidaryzuje się z Putinem. Przestrzega przed „faszystami” i „pożogą” z Ukrainy. Sugeruje, że robotnicy polskich zakładów zbrojeniowych powinni strajkować, aby tylko nie dopuścić do uzbrajania ukraińskiej armii.

Te wszystkie fakty i powiązania układają się w niepokojący obraz. Byłoby dobrze, gdyby w związku z nimi Antoni Macierewicz udzielił rzeczowych odpowiedzi. Bez mijania się z rzeczywistością.

rusza

A ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej to niebywały fetor. Grzebać będą w trupach, aby podtrzymać temat, aby publice nie dać zapomnieć.

paradowska

– To jedna z bardziej zdumiewających decyzji i jeden z najbardziej zdumiewających skandali. Pokaz kompletnej bezsilności i czepianie się wszystkiego, żeby jeszcze zamącić, żeby jeszcze przeciągnąć. Horror i wstyd – komentyje Janina Paradowska.

dzisiaj

PiS na całego uprawia swoją goebbelszczyznę. Z pamiętnika opozycjonisty:

CllONWHWAAI2zvz

Komentarze
  1. Mir'Nazar pisze:

    PiS idzie na całość.

  2. […] Źródło: Macierewicza sprawa cuchnie tak, jak wybuchy. To coś gorszego niż jego polskie układy. Smoleński… […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s