PiS orżnął Polskę i Polaków publikacjami niektórych wyroków TK. Dalsze degradowanie rozumu przez takie postaci jak Ziobro

Posted: 17 sierpnia 2016 in Polityka
Tagi: , , , , , , ,

rZądSzydło

Publikując 21 wyroków Trybunału Konstytucyjnego, PiS zastosował klasyczne oszustwo sepleniącego Kaczyńskiego. Coś tam popluł przez swą moralną próchnicę, ale niczego nie zrobiono dla dobra Polski i Polaków. A wręcz przeciwnie.

rząd

Dalej ojczyzna jest dewastowana i niszczona demokracja. Akurat Beata Szydło niczego nie pojmuje, nie mam do niej pretensji, bo nie można od kogoś czegoś się domagać, gdy pozostaje z głową bez oleju, ale Trybunał Stanu jej się należy. Prawo rzymskie – odpowiadają ci, którzy znają i nie znają prawa. Równość mądrych i głupich.

adam bodnar

Waldemar Mystkowski na Koduj24.pl pisze:

zmyłka

Mamy zatem w dalszym ciągu do czynienia z bezprawiem rządu PiS. Na te oszustwa na pewno nie dadzą się nabrać Komisja Wenecka, Komisja Europejska, ani Parlament Europejski. Ba, dowodnie się przekonają, jaką partią jest PiS, iż stosuje brudne sztuczki, zagrywki pod publiczkę. Trzeba zatem docenić determinację Trybunału Konstytucyjnego, który nie złamał się. Waldemar Kuczyński nawet dopatruje się względnego małego sukcesu: – Sędziowie odnieśli pierwszy sukces w obronie jednej z podstaw wolności w kraju. Powinni mieć tego pełną świadomość, by mieć wolę i siłę doprowadzenia tej konfrontacji do dobrego końca. I powinniśmy mieć tę świadomość także my. Demokracji w Polsce nie obroni nikt z zewnątrz, jeżeli nie obronimy jej „My Naród, wszyscy obywatele Rzeczpospolitej”.

CqCuWSoWgAA6-9D

Groźne jest jeszcze inne zjawisko. Antysemityzm dostaje przyzwolenie rządzących. Kolejny minister, który głową nie sięga trudniejszych problemów – Zbigniew Ziobro.

ziobroZcałą

Z całą powagą będziemy traktować znieważanie i pomawianie dobrego imienia Polski oraz pokoleń Polaków, których dotknęła tragedia i cierpienie wywołane napaścią Niemiec nazistowskich. To pokolenie Polaków jest pomawiane. To pokolenie jest przedstawiane jako sprawcy Holokaustu, masowego unicestwiania ludzi.”

W tym wypadku chodzi m.in. o Jedwabne.

Matołek Ziobro nigdzie nie wyjedża, w żadnym towarzystwie nie bywa, bo to człowiek „śmiechu warty” z Pacanowa, ale normalni kreatywni ludzie, w tym pisarze, artyści, muszą czerwienić się za niedorzecznych polityków.

kapuśniaczek

PiS za sprawą prezesa żyje w alternatywnym świecie. W paranoi. W kapuśniaczku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s