Macierewicz w roli swego życia: Pierd! Pierd! Pierd!

Posted: 3 września 2016 in Polityka
Tagi: , , , , , , , , ,

CraNIqfXgAA9ZZd

Antoni Macierewicz jest „bohaterem” ostatnich dni. Ogłosił, że jest w posiadaniu nowych informacji smoleńskich. Tak nieprecyzyjnie o nich mówi, iż trudno orzec: czy znaleziono nowe czarne skrzynki, czy odczyty dotychczasowe nie były prawdziwe, czy…, itd.

W tym szaleństwie jest jednak metoda. Wbijać w głowy „prawdę” pisowską. Ruskie z Tuskiem zestrzelili „polegniętego” prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Chwała! Chwała! Pierd! Pierd!

szefMon1

Niech sobie Macierewicz pierdzi, nie przeszkadza mi to. Ale dlaczego odbywa się to kosztem Polski, czym zasłużyliśmy, aby zajmować się chorobą umysłową Macierewicza i jego przełożonego Jarosława Kaczyńskiego.

Pierd!

Dają się w te smrody wrobić wszyscy! Wszyscy! Taki smród ogarnął kraj.

Rewelacje Macierewicza sprawdzili dziennikarze „Wyborczej”. Co nowego odkryli? Tak! Nowy smród! Macierewicz ma wrzody nie tylko żołądka, ale umysłowe.

sprawdzamy

W tupolewie zapisy rejestratora głosu i rejestratora katastroficznego parametrów lotu kończą się w momencie zderzenia z ziemią.

Nie było też wzrostu ciśnienia i wysokiej temperatury, co zawsze towarzyszy wybuchom. Na elementach wraku, które były poddawane oględzinom przez członków komisji Millera, ekspertów prokuratury i policyjnych pirotechników, którzy przygotowywali ekspertyzę dotyczącą ewentualnego występowania materiałów wybuchowych, nie ma śladów ani wysokiej temperatury, ani ciśnienia.

Polski rejestrator ATM-QAR właśnie po to został zamontowany w tupolewie, żeby można było monitorować pracę silników poprzez pomiar ich wibracji (tego standardowy rejestrator rosyjski nie mierzył). W katastrofie pod Smoleńskiem nie zarejestrowano gwałtownego zwiększenia wibracji silników. Jedyny chwilowy wzrost wibracji został odnotowany, kiedy samolot zaczął zderzać się z przeszkodami i do silnika dostały się gałęzie. Ale nawet wtedy wibracje nie przekroczyły wartości alarmowej. Rejestratory zapisały, że silniki pracowały prawidłowo do zderzenia z ziemią. To samo potwierdziły oględziny silników.

Zachowało się też nagranie rejestratora głosu. Do momentu kolizji nie ma żadnego potwierdzenia wystąpienia jakiejkolwiek usterki, a nawigator do końca odczytywał malejącą dramatycznie wysokość.

Waldemar Mystkowski na Koduj24.pl pisze, iż Macierewicz odgrywa rolę swoje życia.

rola

Katastrofa smoleńska w polskiej polityce jest wartością, która spowodowała w głównej mierze, iż dzisiaj mamy PiS u władzy. Gdyby nie zdarzyła się – gdyby Polacy byli w posiadaniu cywilizacyjnej wartości przestrzegania procedur – Lech Kaczyński przegrałby wybory w 2010 roku, a możliwe, że PiS wystawiłby zamiast niego innego kandydata, np. Władysława Stasiaka.

Wielce prawdopodobne, że doszłoby do wymiany prezesa PiS – bo wyniki sondażowe tej partii były słabe i nic nie zapowiadało, aby były lepsze – a tym samym PiS nie byłby dzisiejszym PiS-em. A może istniałby w tym miejscu, gdzie dzisiaj SLD.

W polityce jednak nie chodzi o gdybanie, acz polityka gdybania jest uprawiana i jest nieodzowna w kampanii wyborczej, wszak programy wyborcze to gdybanie, które nie jest potem realizowane.

Macierewicz to beneficjent Smoleńska i jego misjonarz. Jest zresztą afiliowany przez prezesa przy PR tematu katastrofy. Co takiego Macierewicz „ujawni”? Z pewnością to samo, co to tej pory, a które kolokwialnie określane było „paranoją” plus gestem pukania się w czoło. W tej kwestii Macierewicz jest rzeczywistym aktorem, bo większość polityków powiedziałoby, że się zagrali, że są zmęczeni codziennym spektaklem i chcieliby powrócić do normalności.

Macierewicz gra rolę swojego życia – śledczego z „Archiwum X Smoleńsk”, a może „Agenci NCIS: Smoleńsk”, sezon 6. Narracja jest tak prowadzona, aby widz nie przełączał kanału na swoim pilocie. Pilot telewizyjny – polityczny – jest obecnie zablokowany na tym kanale. Lecą Macierewicz, jego prezes oraz cała formacja polityczna, której świat – Komisja Europejska, Komisja Wenecka, politycy USA – odmawiają umiejętności pilotażu, a która powołuje się na suwerena. W takim to filmie gramy. Ogromna liczba Polaków chce wypisania z tej „listy płac”, bo potrafi ocenić, czym ten lot się skończy, a także słyszy ”Pull up, Pull up”, ”Terrain ahead”. Z tego filmu chcemy się wypisać, a przynajmniej ja. Nie marzy mi się katastrofa.

maciej Lasek

Marszałek Senatu Marek Karczewski ogłosił koniec komunizmu. Ładnie to ujął Jarosław Kuźniar.

jarosław kuźniar

Obraża mnie, że ktoś o żadnych walorach umysłowych, jak Karczewski jest politykiem. Menel ze śmietnika ma więcej rozumu od tego menela politycznego.

Mateusz Kijowski przypomina stary tekst blogera Pistolero:

mateusz kijowski

Kijowski prokuratorów, Krzysztof Parchimowicz. Obrona prawa przed bezprawiem Ziobry

No, to robi się gorąco nawet w prokuraturze. Zbigniew Ziobro, który nie nadaje się na woźnego w sądzie, spowodował, że prokuratorzy tworzą swój KOD, obronę prawa przed bezprawiem Ziobry.

KOD prokuratorów nazywa się Lex Super Omnia, czyli Prawo Ponad Wszystkim.

Mateuszem Kijowskim prokuratury został Krzysztof Parchimowicz, ktry cieszy się estymą w swoim zawodzie. Ma na koncie walkę z przestępczością zorganizowaną, pracował w Prokuraturze Krajowej i Generalnej.

Został zdegradowany… do prokuratury rejonowej przez… (o, właśnie, jak to świetnie nazwał PiS Norman Davies: mafią) przez Ziobrę, którego największym „osiągnięciem” jest pokazywanie telefonów komórkowych na konferencjach prasowych, rozwalenie służbowego laptopa, bo go kompromitował. Nie wymieniam śmierci Barbary Blidy, bo to straszne. Ale Ziobro powinien mieć ją na sumieniu, gdyby takowe posiadał.

Ziobro cudem uniknął Trybunału Stanu, a tam jest jego miejsce. Na wokandzie. Ale tam skończy.

Zanotujmy świetną myśl Kijowskiego prokuratorów, Parchimowicza:

– Prokurator, który boi się przełożonego, stron, sądu, jest nieprzygotowany do tego zawodu. Spór to element rzemiosła prawniczego.

Polacy wszystkich zawodów staną PiSowi gnatem w gardle i… kolesie zejdą… ze sceny politycznej. Udławią się.

Dorwała się do władzy lewizna umysłowa. Wszyscy razem wykopiemy ich na Księżyc. Ot, co. Niech tam kradną demokrację.

Palec ciszy Rydzyka. Ucisza swoje i funfli złodziejstwo.

CraV11UWAAAV_iC

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s