Szydło zrekonstruowała sobie barchany, bo wydała pierd

Posted: 29 września 2016 in Polityka
Tagi: , , , , , , , ,

I Beata Szydło – tj. Jarosław Kaczyński – dokonała rekonstrukcji. Wydała pierd. Jak pachnie, narodzie?

ipo

Z rządem żegna się minister finansów Paweł Szałamacha, a jego obowiązku przejmuje wicepremier Mateusz Morawiecki.

Tyle. Morawiecki będzie faktycznym premierem. To jego Kaczyński szykuje na prezydenta, aby zastąpił Andrzeja Dudę.

(i na to trzeba było czekać ponad godzinę??? To jest żart a nie „rekonstrukcja rządu”)

ctc7y1-uiaa9vog

ŻE TEŻ NIKT NIE WPADŁ NA TO WCZEŚNIEJ… ——————-

ctdmgjvumaojo2g

PiS albo wywróci się „na własnych sznurowadłach”, albo będzie rządził przez lata – uważa Jerzy Baczyński. Gospodarka ucierpi, dla ludzi „urządzi się igrzyska polityczne w szukaniu zdrajców i sabotażystów, a potem jak ktoś podniesie głowę, to w nią dostanie; być może rękami narodowców” – pisze w „Polityce”.

baczynski

Jak długo potrwają rządy PiS? „Są wśród aktywu niepisowskiego dwie wyraźne opcje” – pisze w nowej „Polityce” jej naczelny Jerzy Baczyński. Jedna jest taka, że „wywrócą się na własnych sznurowadłach”.„Plan Morawieckiego, nawet jeśli jest tam wiele dobrych chęci, to tylko kolejne dzieło polskiej literatury romantycznej. PiS destabilizuje właściwie wszystkie systemy państwa, wprowadza chaos, niepewność, których gospodarka nie cierpi” – uważa Baczyński.

(ALE… CZY LECI Z NAMI PILOT? ——————— )

ctdbialvyayjxum

„Jak ktoś podniesie głowę, to w nią dostanie”

Druga opcja? „PiS będzie rządził przez lata. Zagarną na ‚rympał’ wszystkie możliwe stanowiska i wprowadzą system nomenklaturowo-oligarchiczny jak na Węgrzech. Nie zrobisz w kraju żadnego interesu ani kariery, jeśli nie dogadasz się z partią” – pisze publicysta.

„Gospodarka będzie trzeszczeć” – przewiduje Baczyński. Jego zdaniem ludzie tego nie zauważą, „uśpieni rozrzucaniem pieniędzy na koszt przyszłych pokoleń”. „A jeśli będą narzekać, najpierw urządzi się dla nich igrzyska polityczne w szukaniu zdrajców i sabotażystów, a potem jak ktoś podniesie głowę, to w nią dostanie; być może rękami narodowców” – zaznacza Baczyński.

Waldemar Mystkowski pisze o tym jak zbrojeniówka utrzymuje klasztor.

klasztor

Związki PiS z Kościołem katolickim są oczywiste. Obecnie jest to związek tronu i ołtarza. W czasie kampanii wyborczych ambona była trybuną polityczną PiS, dzisiaj kler korzysta na wzajemności i podłączony został do kasy państwowej, jak samochód do dystrybutora paliwa.

(JEST WIDOCZNA ZMIANA, PRAWDA?)

ctdlqkkuaaafvif

Najbieglejszy w te klocki jest o. Tadeusz Rydzyk. Nie wszystko jednak przecieka do opinii publicznej. Wydawałoby się, że dziwny jest związek ministerstwa obrony narodowej i ministerialnych agend z Kościołem, ale po namyśle przestaje być dziwnym. Kiedy media publiczne nie były jeszcze narodowymi, za media narodowe robiły media Rydzyka i w nich przesiadywał Antoni Macierewicz. Co się Macierewicz napluł na poprzedni rząd, wie tylko jego szczęka i prowadzący programy ojcowie redemptoryści. Dzisiaj Macierewicz też się odpłaca, choćby tym, że przewiezie pomnik Chrystusa do Poznania w asyście wojska, bo mogliby na niego napaść zbójcy ateiści.

Zastanawiam się, dlaczego Macierewicz jeszcze nie wpadł na pomysł, aby na mszach czytany był apel smoleński. Jeżeli tym artykulikiem zainspiruję ministra obrony, to chciałbym, aby copyright należał do mnie, acz nie będę upominać się o tantiemy.

(PROPONUJEMY MAŁE ĆWICZENIE WZROKU)

ctdbwaqumaaxv2a

Zupełnym dla mnie zaskoczeniem jest bogactwo Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Czyżby handel uzbrojeniem i karabinami tak dobrze szedł, iż na utrzymaniu tego konglomeratu był Bartłomiej Misiewicz (zrezygnować musiał, bo nie chciał się uczyć), a doradzał inny misiu, syn europosła PiS Ryszarda Czarneckiego, młodzieniec w wieku Misiewicza i też błyskotliwy, jak on. PGZ tak przelewa się szmal, że będzie sponsorować Klasztor Ojców Oblatów na Świętym Krzyżu. A oblaci to zakon misyjny, którego członkowie rozjeżdżają się po świecie i nawracają niewiernych, barbarzyńców, tudzież pogan i ateistów na świętą wiarę katolicką. Tych Misiewiczów w habitach będzie finansować zbrojeniówka podległa Macierewiczowi.

(POWIEDZMY SOBIE PRAWDĘ)

ctc_kiuviaaqwse

Czyżby minister nie zadowalał się Obroną Terytorialną Kraju i liczył na wsparcie hufców niebieskich z archaniołem Michałem na czele, wywijającym mieczem świetlnym jak Jedi Luke Skywalker. To też może być pomysł na nasz handel bronią, a może nawet do użycia w wojnie hybrydowej z Putinem. Już to widzę, jak nasze Szwejki wywijają mieczami świetlnymi, a Ruskie barykadują się na Kremlu. Macierewiczowi może się udać to, co nie wyszło Napoleonowi Bonaparte. Od tych mieczy wziąłbym prowizję. Och!

I W TEN SPOSÓB PiS SAM SOBIE WYSTAWIŁ ŚWIADECTWO.

ctc-qi8uaaeiczm

SPORT – BO BIEGA WOKÓŁ KACZYŃSKIEGO, ZDROWIE – BO TO NIE JEST NORMALNE, A SPRAWY ZAGRANICZNE? – BO TO KOPIA TELEWIZJI PUTINA

ctc6qntuaaqmgwn

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s