Kaczyński jako inkwizytor nakazuje kobietom cierpieć i rodzić

Posted: 13 października 2016 in Kościół, Polityka
Tagi: , , , , , , ,

Jarosław Kaczyński w imię współpracy z Kościołem katolickim nakazuje kobietom cierpienie. Inkwizycja w XXI wieku. „Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone” – powiedział prezes PiS.

strajk-kobiet

Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego zbulwersowała kobiety, które organizowały manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego pod hasłem „czarnego poniedziałku”. Skrzykują się w internecie, żeby 24 października powtórzyć strajk kobiet w całej Polsce.

cuokzczwiaqnuu6

Wojciech Maziarski pisze o Kaczyńskim.

nic

Nie przypominam sobie, by wcześniej którykolwiek polityk zadeklarował w sposób tak jasny i pozbawiony niedomówień, że zmierza do zbudowania państwa wyznaniowego i do podporządkowania obywateli Kościołowi.

Wreszcie mamy pełną jasność – interes matki i dziecka nie ma żadnego znaczenia. Każdy płód musi być donoszony do końca, nawet za cenę niewyobrażalnych cierpień. Nawet taki, który nie ma szans na przeżycie. Dobro kobiety się nie liczy. Ból i męczarnie zdeformowanego, kalekiego i skazanego na śmierć dziecka też nie mają znaczenia. Nic się nie liczy – tylko to, by ksiądz mógł pokropić noworodka wodą święconą i wypowiedzieć sakramentalną formułkę. Przy okazji pewnie skasować też opłatę za chrzest, ale sza – o tym nie mówimy. Tu chodzi o wieczne życie duszy, a nie o przyziemne dobra materialne.

Ale właściwie co ma być z niewierzącymi, którzy nie zamierzają potomstwa chrzcić? Również mają nosić do końca i rodzić zdeformowane, niezdolne do życia płody?

Szanowne Panie, parasolki w dłoń!

Waldemar Mystkowski o prezesie i jego kompanie w habicie, Rydzyku.

cuk9r47wcaatly0

Kaczyński poświęca cierpienia młodych kobiet, które mają rodzić niezdolne do zycia dzieci, zdeformowane, tylko dlatego że jakiś klecha ma pokropić je, a tak naprawdę otrzymąc zapłatę.

Prezes PiS w liczbie mnogiej był się wyrazić, że „chcemy, aby kobiety rodziły dzieci skazane na śmierć, mocno zdeformowane, bu mogły zostac ochrzczone”.

Czy Kaczyński pytał się pana Boga, Buddy, Zeusa, Allaha, czy innego bóstwa, iż zgadza się on na niewyobrażalne cierpienia fizyczne i psychiczne młodych kobiet?

Kaczyński w XXI wieku płaci klasie duchownych polityczny haracz, bo mu w sondażach leci w dół, a także czuje rychłą porażkę i tym samym szuka sojuszników. Ceną może być dla niego system teokratyczny.

Kolejnym dowodem na zależności od kleru jest to, iż pracownicy prokuratur i sądów ze specjalnością rzeczników prasowych będą przechodzili szkolenia w zakresie komunikacji medialnej prowadzone przez pracowników naukowych słynnej szkoły o. Tadeusza Rydzyka.

3

Słynna ona jest, lecz nie z poziomu, lecz kuriozów i zdaje się, że tych pracowników należałoby nazywać „naukawymi”. Żeby było śmieszne, to suma 3 mln zł na szkolenia pochodzić będzie z budżetu państwa – 15%, ale 85% ze środków unijnych z Europejskiego Funduszu Społecznego, którymi dysponuje Ministerstwo Sprawiedliwości.

Jak szkolenia medialne miałyby wyglądać? Ano tak, że z rąk robi się piramidkę, a oczy stawia się w słup, bo nawet nie uczą poprawnie mówić po polsku, czego dowodem jest kulawy język o. Rydzyka.

Na chwilę Kaczyński wystraszył się kobiet, Czarne Parasolki pójdą w ruch, zaś kler będzie się tuczył pod różnymi pretekstami „naukawych” kaganków wiary.

cul9zmhwiaaeaxw

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s