Waldemar Mystkowski: Kolano Kaczyńskiego jak klejnoty Korony Brytyjskiej (2)

Posted: 13 Maj 2018 in Polityka
Tagi: ,

Kolano Jarosława Kaczyńskiego zaprowadziło go do szpitala. Za kolanem prezesa poszła polityka, a w każdym razie sprawujący władzę. Media donoszą, że po błogosławieństwo przybywają do szpitala przy Szaserów wszystkie najważniejsze aktualnie osoby w państwie – z premierem Mateuszem Morawieckim włącznie.

Podobno też przybył na Szaserów prezydent Andrzej Duda, który w odleglości 100 metrów od prezesa robił przegląd garnituru zębów, bo te ponoć go bolały. Interesująca może być ze względów sensacyjnej narracji odpowiedź na pytanie: jakimi kanałami Duda dostał się do prezesa, bo kolano Kaczyńskiego lezy w innym budynku, a Duda otwierał buzię przed stomatologiem w jeszcze innym bloku.

W piątek po południu doszło do bezprecedensowego aktu zamknięcia przez policję na ponad pół godziny wszystkich bram i furt na teren szpitala przy Szaserów. Pacjenci i odwiedzający zostali odprawieni z kwitkiem.

Nigdy do podobnej sytuacji nie doszło wokól terenu Białego Domu w Waszyngtonie. Donaldowi Trumpowi nie zaświtałaby nawet myśl, aby doszło do takiego aktu, jak w Warszawie wokół szpitala przy Szaserów, nawet w sytuacji, iż w przebraniu do Gabinetu Owalnego miałaby przedostać się Stormy Daniels.

Kaczyński w odgradzaniu się od społeczeństwa ma praktykę godną Kim Ir Sena, czy też jego następcy Kim Dzong Una. Tysiące policjantów i setki metrów barierek chronią go na miesięcznicach, do Sejmu wchodzi w otoczeniu zgrai ochraniających osiłków, którzy kosztuja przeszło milion zł rocznie. Klejnoty Korony Brytyjskiej nie mają takiej ochrony, o czym mogliśmy się przekonać w filmie z Jasiem Fasolą.

Obywatele RP wraz ze społeczeństwem obywatelskim wygrali na Krakowskim Przedmieściu, nie ma już barierek i tysięcy policjantów podczas miesięcznicy. Właśnie funkcjonariusze przenieśli się na Szaserów. O jakie klejnoty prezesa chodzi, bo przecież nie o chore kolano?

Na co choruje państwo? Wiem, co szwankuje prezesowi, jakie braki wykazują Morawiecki i Duda, ale cała ojczyzna upadła na głowę?  Nie wierzę!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s