Temat

 

Zamordowane małżeństwo. Syn i jego dziewczyna przyznali się

Karol Adamaszek, 15.12.2014
Zatrzymanie Zuzanny M. i Kamila N.

Zatrzymanie Zuzanny M. i Kamila N. (KWP Lublin)

18-letni Kamil N. i jego dziewczyna Zuzanna M. dostali zarzuty zabójstwa. Zamordowali rodziców nastolatka: 48-letniego pułkownika z komendy głównej straży granicznej i jego sześć lat młodszą żonę. Oboje przyznali się do winy. Twierdzą, że zainspirowały ich amerykańskie filmy. Ofiary dopadli we śnie i zadali im kilkanaście ciosów trzema nożami
Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Beata Syk-Jankowska w poniedziałek rano potwierdziła wczorajsze informacje lubelskiej „Wyborczej”dotyczące przyznania się do winy zarówno syna ofiar, jak i jego sympatii.

Decyzja dwa tygodnie temu

Oboje wyjaśnili, że zbrodnie zaplanowali pod wpływem amerykańskich filmów pełnych przemocy. Małżeństwu N., mieszkającemu w Rakowiskach pod Białą Podlaską, zadali po kilkanaście ciosów trzema nożami. Zbrodnię zaplanowali, a ostateczną decyzję o morderstwie podjęli dwa tygodnie temu. To, co sobie wymyślili, wykonali z piątku na sobotę w nocy, gdy małżeństwo N. spało.

Kamilowi N. grozi od 12 lat więzienia do dożywocia. Najpewniej jutro rano sąd w Białej Podlaskiej aresztuje ich tymczasowo na trzy miesiące, bo chce tego prokuratura, a dowody są wystarczające.

Jak dowiedziała się „Wyborcza”, Zuzanna N. przesłuchiwana przez policjantów okazywała satysfakcję, chwaliła się, jak im dobrze poszło. – Dom spłynął we krwi. Czegoś takiego nie widziałem, odkąd pracuję, prawie 30 lat. Sceneria gorsza niż w horrorach gore – powiedział nam zszokowany jeden ze śledczych.

Uchylone drzwi

Ciała 48-letniego Jerzego N., pułkownika Straży Granicznej, i jego sześć laty młodszej żony Agnieszki (nauczycielki j. rosyjskiego) znaleziono w sobotę rano. Policję zaalarmował sąsiad, który zobaczył uchylone dłuższy czas drzwi od ich domu i się zaniepokoił.

Dlaczego zginęli? Najprawdopodobniej nie akceptowali związku syna z Zuzanną M. i tego, że przez nią wagarował. Nastolatkowie chodzili do trzeciej klasy liceum.

Zobacz także

lublin.gazeta.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s